×

scenografia


Jak się przygotować?

Studenci otrzymują wykształcenie przygotowujące do pracy w teatrze czy telewizji. Oprócz otrzymania gruntownej wiedzy z zakresu technik rysunkowych, malarskich i historii sztuki, studenci otrzymują także niezbędne przygotowanie z zakresu historii filmu i teatru, projektowanie przestrzennego oraz materiałoznawstwa. Poznają poszczególne fazy procesu powstawania spektaklu w jego fazie projektowej i realizacyjnej.

W niektórych uczelniach scenografia jest specjalnością na kierunku architektura wnętrz.

Prace wykonywane na tym kierunku
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli jesteś w przedostatniej klasie liceum lub technikum:

Jeżeli masz więcej niż dwa do studiów:
*- w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.