×
Strona główna » Rekrutacja » Skorowidz kierunków » nowe media / intermedia /multimedia

nowe media / intermedia /multimedia


Jak się przygotować?

Kierunki nazywane różnie m.in. nowe media, intermedia, multimedia to studia przygotowujące do pracy w zawodzie artysty – filozofa wizualnego. Studenci zdobywając wiedzę z zakresu różnych technik wizualnych i akustycznych uzyskują sprawność w zakresie poruszania się w domenie nowych mediów audiowizualnych i wykorzystania ich do tworzenia intermedialnych form sztuki (video-art., performance, instalacje itp.). Studia z tego zakresu mogą być dobrym wstępem do studiów filmowych.

Prace wykonywane na tym kierunku
Który kurs wybrać?

Kręć filmy komórką (dziwne), realizuje zaskakujące zdjęcia (dziwne), twórz rysunki, malarstwo niefiguralne (dziwne). Żaden kurs nie jest Ci potrzebny

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.