×
Strona główna » Nasze kursy » Przygotowanie do studiów

Przygotowanie do studiów


Intesywna nauka wg indywidualnych potrzeb

Nasze zajęcia przygotowawcze nie skupiają się jedynie na przygotowaniu kandydata do egzaminu wstępnego na wybrane studia. My przygotowujemy do studiów. Zdać egzamin wstępny to jedno, a utrzymać się później na studiach to już zupełnie inna sprawa!

Okres pobytu w pracowni jest więc możliwością sprawdzenia samego siebie. Czy aby na pewno wybrałem/łam odpowiedni kierunek studiów? Czy to, co tutaj robię nie męczy mnie (należy pamiętać, że na studiach takich działań będzie dużo więcej)? Czy jestem gotowy/gotowa poświęcić się pracy twórczej, być odkrywcą, stale poszukującym nowych rozwiązań?

Jeżeli w trakcie trwania roku szkolnego, kursant odpowie sobie szczerze na te pytania, to albo odnajdzie się na wybranych studiach artystycznych czy artystyczno-technicznych, albo nie podejmie się studiowania ich w ogóle. To będzie dopiero prawdziwym egzaminem dojrzałości!

Oczywiście, w trakcie roku zajęć mogą się pojawić kryzysy i zwątpienia we własne umiejętności, ale od tego są nasi wykładowcy – żeby weprzeć i sprawić, iż kursant ponownie uwierzy w siebie! Wszyscy nasi wykładowcy to nie tylko dobrzy pedagodzy, ale także aktywni zawodowo artyści i projektanci, którzy przeszli w życiu niejeden kryzys twórczy. Wiedzą więc jak pomóc, wystarczy im zaufać!

Kurs rysunku i malarstwa
Przygotowanie do studiów // Kurs roczny
szczegóły »
Kurs rysunku archite­ktoni­cznego
Przygotowanie do studiów // Kurs roczny
szczegóły »
Przygotowanie na Akademię Sztuk Pięknych
Przygotowanie na Architekturę
Przygotowanie na studia za granicą
Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ostatnie aktualności