×
Strona główna » Pozostała oferta » Kupony prezentowe

Kupony prezentowe


Szukacie Państwo pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, która lubi rysować i malować oraz ma więcej niż 13 lat? Poszukujecie czegoś nietuzinkowego, zaskakującego?

Z myślą o takich „poszukiwaczach”, stworzyliśmy specjalne bony prezentowe (na zdjęciu poniżej), które umożliwiają osobie obdarowanej uczestnictwo w zajęciach plastycznych w naszej szkole.

Każdy kupon przygotowany jest w formie składanego bileciku – zaproszenia na zajęcia plastyczne.

Kupon należy zrealizować w ciągu sześciu miesięcy od daty jego wystawienia umawiając się z nami na dzień i godzinę zajęć.

Gdybyście chcieli Państwo wykupić każdy inny kurs odbywający się w szkole w formie prezentu, także można poprosić o wystawienie Kuponu prezentowego.

Terminy

Termin zajęć ustala się indywidualnie, nie może on jednak kolidować z innymi zajęciami, które odbywają się w pracowniach szkoły.

Opłaty

Opłata za kupon uzależniona jest od wybranej długości zajęć:

- 240,00 zł za dwie godziny zegarowe,
- 320,00 zł za trzy godziny zegarowe.

W cenę kuponu wliczony jest także artystyczny upominek dla osoby obdarowanej, aby mogła w domu kontynuować swoją przygodę ze sztukami plastycznymi.

Zajęcia prowadzi dr sztuki – artysta malarz, pracownik akademicki

Zapisy

W ustalenia terminu realizacji kuponu prosimy o kontakt telefoniczny. Wszystkie informacje teleadresowe znajdą Państwo w rubryce Kontakt

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.